баня на дровах м. Рівне, закрита територія біля водойми


parking

Мангал. Баня на дровах м. Рівне, вул. Крейдяна

Альтанка для відпочинку. Баня на Крейдяній, м. Рівне


ПЛАТІЖ_БЕСІДКИ

Кімната відпочинку в бані на вул. крейдяна м. Рівне

Відро для охолодження, Баня на дровах м. Рівне


percents

Баня з віником на дровах м. Рівне

Більярд в кімнаті відпочинку. Баня на дровах Рівне


Запрошуємо Вас до нашого банного комплексу відпочинку, який знаходиться у зручному місці за адресою м. Рівне, вул. Крейдяна, 19б. Наш комплекс “Баня на Крейдяній” м. Рівне це не просто окрема будівля – це окремий світ, в рамках двоповерхової будівлі, з усіма зручностями, та неповторною атмосферою.

Двоповерховий банний комплекс включає в себе 2 кімнати відпочинку на першому та другому поверсі, зручний паркінг на закритій території, де ви не будете переживати за своє авто, дерев’яні альтанки, велику затишну террасу під накриттям біля водойми, мангал та приємну закриту територію на свіжому повітрі де ви зможете відпочити, та забути про гул міста не покидаючи його межі.

Баня на Крейдяній – це ефективний спосіб очищення та оздоровлення організму, за допомогою якого можна повністю відновити втрачені сили та енергію. На другому поверсі поверсі розташована велика кімната відпочинку зі зручними м’якими меблями, для комфортного відпочинку. До ваших послугвеликий ЖК телевізор, каль’ян, кухня та більярд. До ваших послуг баня обладнанана сучасним парогенератором, після якої ви зможете окунутися в прохолодний басейн з системою фільтрації.